Zakończenie: 21-06-2018 20:30 ÷ 22:52
Polska, odznaka zrzeszenia handlu i usług
160811
Aw: Na w centralnej części wieńca z liści dębu tarcza z k... | II |
38 zł szac. 60 zł 431 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka Ogólnopolskiego Cechu Rzeźników-Wędliniarzy
160810
na rewersie "900", z nakrętką sygnowaną SZZG | III+ |
115 zł szac. 80 zł 179 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, odznaka Jednością Silni, 1930
160809
z okazji 25 rocznicy wprowadzenia języka polskiego w Kol... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 385 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, I Koło Towarzystwa Szkoły Ludowej w Krakowie - spinka pamiątkowa
160808
autorstwa W. Micińskiego | II- |
36 zł szac. 50 zł 328 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medalik Śląsk Nasz 1921
160807
patriotyczny z okazji górnośląskiego plebiscytu, Aw: Orze... | II |
20 zł szac. 30 zł 2300 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 100. rocznica urodzin Adama Mickiewicza - medal z 1898 roku
160806
Aw: Popiersie Adama Mickiewicza i napis ADAM MICKIEWICZ, ... | II- |
32 zł szac. 50 zł 677 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, żeton pamiątkowy z Krakowa, 1912
160805
Aw: Mury miasta, u góry napis Z KRAKOWA 1912, Rw: Widok z... | II |
— start 36 zł 353 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Czeladz Kowali w Łodzi 1846-1926 - odznaka
160804
jednoczęściowa, w centralnej części narzędzia kowalskie, ... | II- |
130 zł szac. 60 zł 296 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Bolesław Chrobry 1025-1925
160803
Aw: Głowa króla w lewo i napis BOLESŁAW I CHROBRY 1025-19... | III+ |
105 zł szac. 120 zł 1640 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka PMS (Polska Macierz Szkolna), 1918
160802
Aw: Orzeł stojący na księgach, u góry napis PMS, na rewer... | II |
85 zł szac. 60 zł 460 wyświetleń |
5 | zakończona |