Polska, Szkoła Oficerów Pożarnictwa - miniaturka odznaki strażackiej

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:51:20
160817
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Szkoła Oficerów Pożarnictwa - miniaturka odznaki strażackiej, dwuczęściowa, z nakrętka sygnowaną J. PANASIUK WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 23 x 11 mm, emalia niebieska i czerwona

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1124

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  32 zł
5)  30 zł