Polska, Ruda pod Przasnyszem - odznaka pamiątkowa szkoły rolniczej

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:50:20
160814
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Ruda pod Przasnyszem - odznaka pamiątkowa szkoły rolniczej, odznaka trzyczęściowa z napisem RUDA, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony 27 x 42 mm, emalia czerwona

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 527

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  65 zł