Polska, odznaka 25 rocznica ślubu Józefa i Konstancji Rokickich

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rozpoczęcie: 11-06-2018 18:00
Zakończenie: 21-06-2018 22:45:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:45:40
160800
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka 25 rocznica ślubu Józefa i Konstancji Rokickich, Aw: Napis w 7 wierszach zakończony datą 18.VII.1916, Rw: Wieniec, w centralnej części serce (symbol miłości) krzyż (symbol wiary) oraz kotwica (symbol nadziei)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 30 x 20 mm, patyna

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 212