Polska, plakieta Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura z 1932 roku

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:41:40
160820
Opis: Polska - XX w., plakieta Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura z 1932 roku, w centralnej części popiersia pilotów, po bokach i na dole samoloty, napisy FR. ŻWIRKO ST. WIGURA 28.VIII.1932 R
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 275 x 209 mm

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 710

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  185 zł