USA, Brosza na której przymocowany krzyż maltański, na środku krzyża orzeł bez ..

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:38:40
160784
Opis: USA, Brosza na której przymocowany krzyż maltański, na środku krzyża orzeł bez łap i z koroną w miejscu głowy, całość lutowana, agrafka sygnowana LISNER
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 52 x 52 mm

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 444

1)  50 zł
2)  48 zł