Niemcy, 1/6 talara, 1816 A

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Niemcy, 1/6 talara, 1816 A

Niemcy, 1/6 talara, 1816 A

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:30:20
160568
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, 1/6 talara, 1816 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 24, Olding 110, Schrötter 203

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 84

1)  95 zł
2)  90 zł