Francja, 1/2 ecu "aux palmes", 1693 &

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Francja, 1/2 ecu

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:04:00
160824
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, 1/2 ecu "aux palmes", 1693 &, Aix-en-Provence
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Gadoury 185, Droulers 618

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 130

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  150 zł