Austria, talar, 1800 M

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Austria, talar, 1800 M

Austria, talar, 1800 M

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:00:40
160665
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Hieronim Józef Franciszek graf Colloredo 1772-1803, talar, 1800 M, Salzburg
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.69 g, subtelna patyna, moneta z dużym blaskiem menniczym w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Dav. 1265, Probszt 2454, Zöttl 3240

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 361

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  420 zł