Polska, grosz, 1624

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, grosz, 1624

Polska, grosz, 1624

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 21:06:00
160911
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, grosz, 1624, Gdańsk, końcówka napisu otokowego na awersie PR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, resztki grynszpanu
Literatura: Kop. 7473, CNG 150.I.a

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 143

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł