Polska, szeląg, 1618
Zakończenie: 21-06-2018 21:04:00
Polska, szeląg, 1618
160912
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1618, Wilno |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, ładny połysk menniczy |
Literatura: | Kop. 3449 (R) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 148