Polska, odznaka "żaglowiec"

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, odznaka

Polska, odznaka "żaglowiec"

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:54:00
158842
Opis: Polska - XX w., odznaka "żaglowiec"
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 44 mm x 37 mm, 12.94 g, na odwrocie punca srebra (próby '800'), poniżej "At" i numer 4, odznaka z agrafką, zielona patyna na fragmencie

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 233

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  70 zł
5)  60 zł