Polska, 2 złote, 1925

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 21:52:40
158809
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, wariant z kropką po dacie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 451

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  420 zł
6)  360 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  170 zł