Polska, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:51:20
158837
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską, Matka Boska Częstochowska na tle Orła, na odwrocie inskrypcja z 1950 r.: M G OSŁANIAJ GO MATKO NAJŚWIĘTSZA 1950, w środku punca "3" oraz MG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro '800', 2.95 g, 27 mm x 23 mm

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 341

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł