Polska, medal na 500-lecie bitwy pod Grunwaldem, 1910

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:50:40
158832
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na 500-lecie bitwy pod Grunwaldem, 1910, medal niesygnowany, Dwa popiersia w prawo, z boków tarcze z Orłem i Pogonią, KRÓL JAGIEŁŁO W KS WITOLD 1410 - 1910, Rw: Dwaj stojący na płaszczu krzyżackim rycerze, jeden trzyma sztandar z Orłem, drugi miecze, W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 32 mm, 12.41 g, z uszkiem, ładnie zachowany
Literatura: Strzałkowski 158

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 688

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł