Polska, medal na 500-lecie bitwy pod Grunwaldem, 1910

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:50:20
158831
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na 500-lecie bitwy pod Grunwaldem, 1910, niesygnowany medal, Aw: trzy owale z popiersiami, KRÓL WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO KRÓLOWA JADWIGA W KS LIT WITOLD 1410 - 1910, Rw: Dwaj rycerze na koniach depczący krzyżackie sztandary i oręż, W PIĘĆSETNĄ ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM 15 LIPCA 1410
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium 28 mm, 3.20 g, bardzo ładnie zachowany, medal z uszkiem
Literatura: Strzałkowski 155

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 526

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  115 zł