Wielka Brytania, medal za wojnę krymską, 1885

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:50:00
158838
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, medal za wojnę krymską, 1885, Medal pamiątkowy wybity z okazji zdobycia Sewastopola przez wojska koalicji antyrosyjskiej, Aw: Sztandary: francuski, turecki, sardyński i angielski, poniżej działo, moździerz oraz kotwica, na armacie sztandar sułtański, pod armatą sztandar rosyjski z dwugłowym orłem, LA CRIMEA 1855, Rw: Monogram sułtański (tugra) w wieńcu laurowym i turecki napis Krym oraz data, w otoku imię i nazwisko angielskiego żołnierza, któremu medal wręczono - (Sierżant K. Matthews 12 batalion królewskiej artylerii)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37 mm, 23.70 g, przedziurawiony, z dokumentem datowanym na 1.II 1969 r, podpisany W? KONIECZNY

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 419

1)  135 zł
2)  130 zł