Francja, medal "Maroko"

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 07-05-2018 18:00
Zakończenie: 17-05-2018 22:47:00
Francja, medal

Francja, medal "Maroko"

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:47:00
158840
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal "Maroko", sygnowany medal autorstwa Georgesa Lemaire'a, Aw: Popiersie kobiety w hełmie ozdobionym wieńcem laurowym w lewo, RÉPUBLIQUE FRANÇAISE, Rw: Sztandary francuskie, kotwica i artmata wycelowana w miasto w otoku MAROC, na sztandarze HONNEUR ET PATRIE CASABLANCA HAUT-GUIR OUDJDA w 6 wierszach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30 mm, 19.29 g, z ozdobną zawieszką w kształcie półksiężyca udekorowanego wieńcem z liści laurowych

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 93