Austria, Żeton do gry Kasyno Osterreich nominał 100

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 07-05-2018 18:00
Zakończenie: 17-05-2018 22:46:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:46:20
157119
Opis: Austria, Żeton do gry Kasyno Osterreich nominał 100, sygnowany WEINBERGER, na stronie głównej numer 2582
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 306