Polska, 100 złotych, 1977

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 21:58:20
205589
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Władysław Reymont (1867-1925)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 20.150 sztuk, jasna patyna przy krawędzi rewersu, piękny stan zachowania, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany
Literatura: Parchimowicz 278

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł