Polska, szeląg, 1668

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1668

Polska, szeląg, 1668

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 21:35:00
158719
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - miasto Toruń, szeląg, 1668, Toruń
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki, ciemna patyna
Literatura: Kop. 8310 (R2), CNCT 1723

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 136

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  30 zł