Śląsk, halerz miejski, 1455-1460

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 21:15:00
157870
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Cieszyńskie - Władysław 1444-1460, halerz miejski, 1455-1460, Głogów, Aw: Gotycka litera G z kropką w środku; Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo w kwadratowej ramce, dokoła litery M-G-M-G
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.22 g, moneta wybita uszkodzonym stemplem
Literatura: Frynas S.Glog.4.2, Kop. 8607a, Fbg 277

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  155 zł
4)  155 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł