Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 253

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 21:05:40
158814
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Woluzjan 251-253, antoninian, 253, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP CAE C VIB VOLVSIANO AVG, Rw: Stojący cesarz w lewo trzymający w jednej ręce berło, w drugiej wznosi ku górze gałązkę, wokoło P M TR P IIII COS II
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.72 g, patyna
Literatura: RIC 140

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 226

1)  155 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  100 zł
6)  60 zł