Francja, medal z uszkiem -Inauguracja grobowca Napoleona I, 1853

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:46:40
157120
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, medal z uszkiem -Inauguracja grobowca Napoleona I, 1853, Aw: Głowa w prawo, sygnatura CT i napis NAPOLEON I EMPEREUR, Rw: Grobowiec cesarza z Kościoła Inwalidów w Paryżu i napis TOMBEAU DE NAPOLEON I INAUGURE LE 5 MAI 1853
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 23 mm, wstążka
Literatura: Bramsen 2041 odmiana

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 439

1)  70 zł
2)  65 zł