Polska, Medal wybity na pamiątkę walk legionistów pod Michałowem w 1915 roku, 1915

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:51:40
157112
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Medal wybity na pamiątkę walk legionistów pod Michałowem w 1915 roku, 1915, jednostronny, Centralnie rycerz w zbroi husarskiej i chłopak, nad nimi książka w promieniach, napis otokowy: TRZEBA NAPRZÓD IŚĆ I ŚWIECIĆ 1915-15-VI Z ŻYWYMI TRZEBA NAPRZÓD IŚĆ, sygnowany A. Lewandowski 1916
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 40 mm, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Strzałkowski 319 (R)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 216

1)  90 zł
2)  85 zł