Polska, medal Oswobodzenie Krakowa, 1918

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:52:00
157113
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal Oswobodzenie Krakowa, 1918, medal sygnowany JR (Jan Raszka), Aw: Wojownik z tarczą, na której orzeł, na dalszym planie uciekający żołnierze, Rw: Nad panoramą Wawelu napis NA PAMIĄTKĘ OSWOBODZENIA KRAKOWA OD ZABORCÓW 31 PAŹDZ. 1918
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm, uszkodzenia na rancie, na awersie grafitti
Literatura: Strzałkowski 423 (R), medal wybity w Wiedniu

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 267

1)  65 zł
2)  60 zł