Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 392 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Ku..
158224
medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie... | II |
500 zł szac. 800 zł 357 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospod..
158222
Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. T... | I- |
500 zł szac. 700 zł 408 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869 r,..
158221
medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litw... | III+ |
540 zł szac. 600 zł 315 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
158127
medal sygnowany I L OEXLEIN F, wybity w 1747 roku z okazj... | III+ |
960 zł szac. 1 600 zł 316 wyświetleń |
1 | zakończona |