Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Rzecznej

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-03-2018 18:00
Zakończenie: 05-04-2018 22:57:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:57:00
156083
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Rzecznej, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana S.BOBKOWICZ ŁÓDŹ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony i srebrzony 29 mm

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 132