Polska, odznaka pamiątkowa Koło Medyków SUP

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-03-2018 18:00
Zakończenie: 05-04-2018 22:55:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:55:40
156079
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Koło Medyków SUP, mocowana na słupek z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz emaliowany 27 x 26 mm

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 264