Watykan, medal - Leon XIII, 1888

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-03-2018 18:00
Zakończenie: 05-04-2018 22:40:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:40:20
156476
Opis: Watykan - Leon XIII 1878-1903, medal - Leon XIII, 1888, utworzony w 10 rocznicę pontyfikatu Leona XIII medal z serii "Pro Ecclesia et Pontefice", Aw: półpostać Leona XIII w lewo, wokół LEO XIII P M ANN X, Rw: PRID CAI IAN 1888 PRO ECCLESIA ET PONTEFICE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro pozłacane, 42 mm, 21.68 g, medal z uszkiem i wstążką w oryginalnym pudełku z uszkodzonym zamknięciem
Literatura: Barac 299

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 590