Rosja, 50 kopiejek, 1894 (А•Г)

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:33:20
156491
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, 50 kopiejek, 1894 (А•Г), Petersburg
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie obrzeża pod datą, miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 87, Kazakov 797.2

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 205

1)  90 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  60 zł