Niemcy, 32 szylingi, 1795 OHK

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Niemcy, 32 szylingi, 1795 OHK

Niemcy, 32 szylingi, 1795 OHK

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:29:20
154202
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, 32 szylingi, 1795 OHK, Hamburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.66 g, blask menniczy, patyna na części powierzchni monety
Literatura: Gaedechens 652 b

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 142

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł