Niemcy, talar, 1862

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Niemcy, talar, 1862

Niemcy, talar, 1862

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:28:40
156179
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1862, Franfurt, wybity z okazji turnieju strzeleckiego
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w bardzo ładnym stanie zachowania, delikatna, złotawa patyna
Literatura: Dav. 653, Thun 146, AKS 44

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 201

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł