Śląsk, trojak, 1545

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Śląsk, trojak, 1545

Śląsk, trojak, 1545

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:09:20
156545
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, trojak, 1545, Brzeg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger LBW.45.1.a (R3), F.u.S. 1369

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 536

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  450 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  390 zł
8)  380 zł
9)  300 zł