Polska, 3 grosze, 1811

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, 3 grosze, 1811

Polska, 3 grosze, 1811

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:57:20
156540
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 3 grosze, 1811, Warszawa, Orzeł duży, smukły i z wąskimi łapami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brązowa patyna
Literatura: Iger KW.11.1.a, Kahnt FA3 1277, Kop. 3677, Plage 81

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 262

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  80 zł
5)  60 zł