Polska, trojak, 1588

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, trojak, 1588

Polska, trojak, 1588

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:35:40
156230
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1588, Poznań, na awersie małe popiersie, na rewersie skrócona data z lewej strony
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: szara patyna, rzadki
Literatura: Iger P.88.2.a (R3)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 375

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  230 zł
6)  145 zł
7)  135 zł