Polska, trojak, 1580

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, trojak, 1580

Polska, trojak, 1580

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:34:00
156120
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1580, Wilno, głowa króla dzieli napis u góry, nominał III w owalnym kartuszu pod popiersiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.80.5.c (R1), jednak kropka po ARG, Ivanauskas 4SB12-8

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 668

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  125 zł
5)  120 zł