Polska, czworak, 1569

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:29:40
156119
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1569, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia powierzchni awersu
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 10SA40-3 (R)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 352

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  310 zł
5)  250 zł
6)  240 zł