Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:27:00
156188
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.74 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1007

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 100 zł
4)  760 zł
5)  680 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  200 zł
9)  190 zł