Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 dolarów, 1929

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:09:00
156561
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - National Currency - Missouri - The Federal Reserve Bank of Kansas City, 50 dolarów, 1929, seria J00192970A
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot parokrotnie złamany, ale po bardzo fachowej konserwacji, piękna prezencja, rzadkie
Literatura: Fr. 1803-2

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 667

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  390 zł
4)  370 zł
5)  360 zł
6)  330 zł