Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:41:40
205410
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IL 8719938
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne ubytki na dolnym marginesie, po nieznacznej konserwacji, ale bardzo ładnie zachowane
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 211

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  150 zł
10)  140 zł
11)  125 zł
12)  120 zł