wydawnictwa polskie, Żabiński Zbigniew - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Pół..

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:34:20
205468
Opis: wydawnictwa polskie, Żabiński Zbigniew - Rozwój systemów pieniężnych w Europie Zachodniej i Północnej, wyd. Ossolineum 1989
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 167 str., ilustracje w tekście, oprawa twarda, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 229

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  26 zł