wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Leksykon Numizmatyczny, Warszawa-Łódź 1994

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:33:40
205470
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Leksykon Numizmatyczny, Warszawa-Łódź 1994
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 362 strony formatu B5, twarda oprawa, bardzo wartościowa książka z wyjaśnieniami tysięcy pojęć z zakresu numizmatyki, stan bardzo dobry, twarda oprawa

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 143

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  48 zł