Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:27:20
150718
Opis: Niderlandy - Kampen, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648, rycerz stojący w prawo z głową zwróconą do tyłu, znak menniczy: lilia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 862, Dav. 4873, Purmer Ka29

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 225

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  200 zł
6)  140 zł
7)  135 zł