Kurlandia, medal z 1841 roku autorstwa Loos’a i Lorenz’a wybity z okazji 50. rocznicy..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:09:20
156166
Opis: Kurlandia, medal z 1841 roku autorstwa Loos’a i Lorenz’a wybity z okazji 50. rocznicy zaślubin Jana Pandera i Urszuli z d. Wöhrmann; Aw: Popiersie małżonka w prawo, JOH MART PANDER ...; Rw: Popiersie małżonki w lewo, URS CAROL E PANDER GEB WOEHRMANN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 39 mm, 33.28 g, miejscowa patyna, ładnie zachowany
Literatura: H-Cz. 6622

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 279

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł