Francja, medal upamiętniający powstanie i działalność Narodowej Szkoły Sztuk Przem..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:08:40
156070
Opis: Francja, medal upamiętniający powstanie i działalność Narodowej Szkoły Sztuk Przemysłowych w Roubaix, Aw: uskrzydlony młodzieniec trzymający gałązkę oliwną i podtrzymujący tarczę z herbem miasta, medal sygnowany, J.C CHAPLAIN (projekt medalu z 1890 roku), napis w otoku ECOLE NATIONALE DES ARTS INDUSTRIELS ROUBAIX, FRANCOIS WAGNER, 1924-1925, SCULPTURE BOIS (rzeźba z drewna), Rw: kobieca figura przedstawiająca przemysł tkacki, stoi przed chłopcem, który przyjmuje od kobiety kwiat, u jego stóp paleta z farbami, w tle fasada szkoły
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 45 mm, 52.10 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 399

1)  90 zł
2)  85 zł