Polska, medal - Jan Paweł II

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal - Jan Paweł II

Polska, medal - Jan Paweł II

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:07:00
205445
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - Jan Paweł II, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys upamiętniający orędzia papieskie Jana Pawła II / Urbi et Orbi, wygłoszone w dniach 2-10.VI.1979 rok
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 45 mm, 43.89 g, punca na rancie
Literatura: Grabowski 0026,

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 261

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł