Polska, Władysław Warneńczyk 1434 - 1444

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:06:20
205453
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, Władysław Warneńczyk 1434 - 1444, plakieta mennicy warszawskiej, jednostronna, sygnowana przez J. Aumillera 1927 r, z drugiej strony znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 90 x 60 mm, 186.80 g, nakład: powyżej 85 sztuk
Literatura: Strzałkowski -Plakiety 22

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 1005

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  450 zł