Polska, medal - KOPIA

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 19-03-2018 18:00
Zakończenie: 29-03-2018 22:05:40
Polska, medal - KOPIA

Polska, medal - KOPIA

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:05:40
156169
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - KOPIA, kopia medalu sygnowanego - K MUNNICH, Aw: Popiersie marszałka, EDWARD ŚMIGŁY - RYDZ, Rw: Orzeł w koronie, poniżej skrzyżowane buławy, GENERALNY INSPEKTOR SIŁ ZBROJNYCH, NACZELNY WÓDZ, MARSZAŁEK POLSKI, na rancie napis KOPIA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 50 mm, 63.21 g

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 300