Polska, medal na pamiątkę Złotych Godów Małżeńskich autorstwa Józefa Aumillera 193..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:05:20
156069
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę Złotych Godów Małżeńskich autorstwa Józefa Aumillera 1937 r, Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sygnatura J.AVMILLER i znak Mennicy Warszawskiej, w otoku napis PROFESOR IGNACY MOŚCICKI, Rw: W otoku napis PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, w poziomie NA PAMIĄTKĘ ZŁOTYCH GODÓW MAŁŻEŃSKICH
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50 mm, 69.28 g, delikatne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 832

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 324

1)  300 zł
2)  290 zł